Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][MODY] MachinesCraft [60slotów][SurvivalGames][IndustrialCraft2, BuildCraft3, RedPower, NOWE BIOMY i wiele innych...]


- MachinesCraft -  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci si? prezentacja serwera?

    • Tak :)
      76
    • Tak :)
      24
  2. 2. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak, z przyjemno?ci? :)
      73
    • Tak :)
      27

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NOWE IP: 94.23.88.170

130 SLOTÓW !

b_560_95_1.png

1.png

 

 

 

Czemu miałbyś zagrać na serwerze?

Ponieważ oferujemy gre długoterminową, bez crashów, lagów czy też restartów.

Aby dojść tutaj do czegoś trzeba naprawdę poświęcić dużo czasu co najważniejsze

nie jest to w żaden sposób nudne ponieważ mody wgrane na serwer to uniemożliwiają.

 

Co wnoszą mody na serwer?

Mody które są na serwerze najprościej mówiąc wnoszą automatyzacje, maszyny

a także udoskonalenia związane z elektryką w minecrafcie, lecz to tylko niewielki

procent zastosowań. Dodane są także nowe, przepiękne biomy !

 

Czy na działkę muszę czekać pare godzin a nawet dni?

Ależ skąd! Każdy z adminów codziennie zagląda na serwer a h@ przebywa na nim

po 5-10 godzin dziennie a nawet jeżeli nikogo z administracji nie ma na

serwerze jest podany kontakt gg więc okres czekania na działkę najczęściej wynosi parę minut.

 

Czy serwer w jakiś sposób się rozwija?

Oczywiście że tak, administracja na bieżąco eliminuje drobne bugi oraz niedociągnięcia które nieraz występują

w najbliższym czasie najprawdopodobniej do końca miesiąca powstanie

kolejny serwer lecz narazie nie jest to sprecyzowane. Dodatkowo w budowie jest autorski launcher i panel

gracza.

 

Czy na serwerze są jakieś konkursy\eventy?

Tak. Kiedy serwer zapełnia się administracja organizuje różnego rodzaju zabawy.

Są to np. turnieje SurvivlGames - czyli pojedynek wielu grazy na specjalnej mapie przystosowanej do pvp.

Każdy startuje z czystym eq i ma zaledwie parę sekund na znalezienie skrzynek. Później trzeba przetrwać.

Osoba która wyeliminuje wszystkich może dostać ciekawą nagrodę

 

 

Co wyróżnia serwer ?

Dużo by wymieniać. Wyróżniamy się szczególnie z powodu dużej ilości modów.

Mamy także przerabianego autorsko klienta gry który umożliwia posiadanie skinów nawet przez graczy

no premium. Wystarczy wysłać link na naszym forum!

 

 

Czy na serwerze jest ranga VIP czy też inna forma dotacji?

Tak, jak każdy serwer potrzebujemy utrzymać maszynę co wcale nie jest takie tanie. Na serwerze jest

dostępna ranga VIP I S-VIP umożliwiają one miedzy innymi teleport graczy czy też posiadanie większego

cuboida, ranga ta jest dobrowolna i nikt nie zmusza ciebie do jej zakupu. Na vipach nikt nie zarabia, wszystkie

pieniądze idą bezpośrednio na utrzymanie serwera.

By PicMejkers

 

2.png

4.png

3.png

 

logo.png

 

download.png

 

 

 

INSTALATOR:

W razie problemów usuń folder .minecraft i ponownie wgraj paczkę.

 

 

https://dl.dropbox.com/u/47281070/MACHINES-CRAFT%20v1.exe

 

SKAN:

 

https://www.virustotal.com/url/7f37c077d2aa0d215f1c131f86a5a9e6062ee93b19212a2c069b5617c7750937/analysis/

ALTERNATYWNA PACZKA (archiwum, np. dla użytkowników Linux)

 

 

https://dl.dropbox.com/u/47281070/MACHINES-CRAFT%20v1.rar

 

SKAN:

 

https://www.virustotal.com/url/7f37c077d2aa0d215f1c131f86a5a9e6062ee93b19212a2c069b5617c7750937/analysis/

 

 

 

 

- UPDATE 17.10.2012 !

 

 

Przepraszamy że serwer był tak długo offline. Już wszystko gotowe.

Nowa mapa, nowe możliwości, nowe wyzwania !

 

 

MODY:

  • IndustrialCraft 2
  • RedPower
  • BuildCraft 2
  • RailCraft
  • EnderStorage
  • IronChest
  • ExtraBiomes-XL
  • Keavator SuperSlopes
  • UsefulFood
  • Forestry

DODATKI:

  • Additional Pipes
  • BCIC2 Crossover
  • Power Converters
  • Modular Force Field System
  • Charing Bench
  • Compact Solars
  • Charocal Dust
  • IC2 Nuclear Control
  • Advenced Machines

 

Życzymy miłej gry !

 

 

 

 

 

 

teamspeak_3_logo.png

IP: 188.165.21.115

 

 

PANEL - GRACZA:

Możecie tam dodać własne skiny na nasz serwer:

http://machinescraft.pl/panel/

 

 

 

KONTAKT:

BartekPob - GG:768354

 

 

 

 

DO MODERATORÓW:

Jest to oficjalna prezentacja serwera. Wszystkie inne proszę usuwać...

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy serwer napewno zapewni mi swobode, i nie zniszczy sie tym ze przyjdzie jakas osoba i zacznie rozgramiac wszystko uzywajac nadludzkich broni z tych modow?

Albo ze nie bede mogl wyjsc ze spawna bo beda stac ludzie z nano?

1385975953-U914647.png

Opublikowano

Wszystko odpowiednio zabezpieczyliśmy tak, żeby nie dało się niszczyć działek. Zablokowane zostały też bardzo silne bronie takie jak Mining Laser.

Teren spawnu jest dość duży, więc nie będzie "camperów" czyhających na łatwą zdobycz. Łatwo też się gdzieś zaszyć, ponieważ mapa ma aż 4000m2 powierzchni, a w przyszłości będzie jeszcze powiększona.

Opublikowano

Nie polecam serwera Właściciel Bardzo nie ogarnięty Biomy które pochłaniają wszystko co się dak i pełno bugów

 

Nie Polecam Strata czasu

Opublikowano

WYSTARTOWALIŚMY !

 

 

czy serwer jest na 1.3.2

 

Nie, narazie nie jest na 1.3.2 ponieważ mody nie są jeszcze przeportowane.

 

 

 

 

Nie polecam serwera Właściciel Bardzo nie ogarnięty Biomy które pochłaniają wszystko co się tak i pełno bugów

 

Nie Polecam Strata czasu

 

Świetny sposób na nabijanie postów... Jeszcze nie grałeś a już komentujesz.

Opublikowano

Szukam już ludzi na sojusz na ten serwer;)

Posiadam skype

Mam 16lat no i to tyle;D

 

Napewno wbije jeśli Admini będą odpowiedni to zostane na dluzej:)

Opublikowano

Nie działa mi ip serwera które jest w paczce?WTF?

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Polecam wszystkim bardzo serdecznie, Bartek to dobry chłop, nie zależy mu na $$$ tylko na tym, aby gracze byli zadowoleni z gry, joł. :)

Opublikowano

Serwer naprawde zawalisty i wart polecenia. Nie jest to łatwy serwer z ee2 co ma sie wszystko po 4 godzinach gry ;D

Zapraszam

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...